';
side-area-logo

Sun Yetenek Programı

SUN Yetenek Programı Nedir?

Geleceğin SUN ekibine üniversite yıllarında ulaştığımız, SUN Yetenek Programı adaylarımızın mesleki yeterliliklerini ve kariyer gelişimlerini üst düzeye çıkararak eğitim hayatlarında öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe çevirirken çalışma hayatına adım attıkları yetenek programıdır.

 

SUN Yetenek Programına Kimler Başvurabilir?

Eğitim dili İngilizce olan üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Fen-Edebiyat, Dil Fakültelerinin örgün lisans programlarından yeni mezun (mezuniyet tarihi üzerinden 18 aydan fazla süre geçmemiş) olan tüm adaylar SUN Yetenek Programına başvurabilir.

 

Başvuru Aşamaları

Yenibiris.com üzerinden yayınlanan “SUN Yetenek Programı” başlıklı ilanımıza güncel özgeçmişleri ve ilgili programa olan isteklerini açıklayan önyazıları ile başvuran adaylar arasından SUN işe alım kriterlerimizi sağlayan adaylar yetenek programımıza dahil olabileceklerdir. SUN Yetenek Programına dahil olucak adaylarımızın aşağıdaki aşamaları başarılı bir şekilde geçmekle yükümlüdür:

 

  1. Genel Yetenek Testi
  2. Profesyonel Kişilik Envanteri
  3. Online Mülakat
  4. Yetenek Mülakat Günü
  5. SUN Yetenek Programına Kabul ve Program Başlangıcı

 

Program boyunca hem mentorünle hem de ekip arkadaşların ile kariyer gelişimine katkı sağlayıp, SUN ailesine ilk adımını atmaya hazır mısın? Eğer hazırsan linke tıklayarak başvurunu yapabilir, herhangi bir sorun olursa kariyer@sundanismanlik.net adresinden bizlere ulaşabilirsin.

1