';
side-area-logo

Bizlerle Buluşun!

Ofislerimizde: 2005 yılı başında Avrupa Birliği Hibe Programları kapsamında proje danışmanlığı hizmeti sağlayarak faaliyetlerine başlayan SUN Danışmanlık; yıllar içerisinde faaliyet alanlarını geliştirerek Ankara, İstanbul ve Almanya olmak üzere 3 ofiste hizmet sunmaya devam etmektedir. Sizleri dünyamızın geçtiği bu zorlu dönem sonrasında ofislerimizde görmekten mutluluk duyarız.

Ankara Ofis: Mustafa Kemal, 2141. Cd No: 15/5, 06510 Çankaya/Ankara

İstanbul Ofis: Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, E-5 Yan Yol, Route İstanbul, B Blok, No: 6-158 Bakırköy/İstanbul

Etkinlikte: İş arama ve işe alım sürecinin ne kadar stresli olabildiğini biliyoruz, bu yüzden sizleri ve bütün yetkinliklerinizi yarattığımız en stressiz ve en doğal ortamda tanımak istiyoruz. Bu amaçla işe alım sürecimizde sizlerle bir etkinlikte buluşarak hem güzel bir gün geçiriyor hem de bu süreci iyi bir şekilde yürütmeyi hedefliyoruz.

Etkinlik - 2
Etkinlik - 1

Kampüsünüzde: -Yeni mezun pozisyonlarımız için- Üniversite eğitiminize devam ederken, SUN Danışmanlık olarak bizleri, sorumluluklarımızı ve hizmet alanlarımızı yakından tanımanız için sizleri kampüsünüzde ziyaret ediyor, keyifli bir kariyer yolculuğuna başlamak için ilk adımı atıyoruz.