';
side-area-logo

Kültür için Alan Derneği Açık Çağrı 2021

Kültür için Alan Derneği’nin teklif çağrısına çıktığı 2021 Açık Çağrısı İzmir’ ve İzmir’in komşu illeri olan Manisa, Aydın, Balıkesir, Gaziantep’in komşu illeri olan Kilis, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Diyarbakır’ın komşu illeri olan Mardin, Batman, Muş, Bingöl, Elazığ, Adıyaman illerini kapsayan görsel sanatlar, kültürel miras, edebiyat, sinema, müzik, çağdaş sanat, performans, dans, tiyatro ve yeni medya sanatları alanında üretim yapan kişi, kurum, inisiyatif ve sivil toplum kuruluşlarını konu alan proje başvurularını destekleyecektir.

SUN Danışmanlık olarak 16 yıllık tecrübemiz ile ilgili program kapsamında sizlere profesyonel destek sunmaktan mutluluk duyacağımız programa ilişkin detaylı bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

Son Başvuru Tarihi: 25.02.2021 –  Saat: 23:00

Azami Destek 85.000 TL

 

 

Program Öncelikleri

 

Türkiye’nin diğer şehirlerinde bulunan profesyoneller de Diyarbakır, Gaziantep, İzmir ve listedeki komşu kentlerden başvuran adaylarla işbirliği kurarak destek programından yararlanabilirler. Asıl başvuru sahibi, yukarıda yer alan kentlerden birinde ikamet ediyor olmalıdır.